Habitat Peyzaj

Alanında her biri uzman takım arkadaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürülebilir, kaliteli, estetik, çevre dostu, fonksiyonel işler ortaya çıkartıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve özgün bakış açımızla işimizi büyük bir tutku ve azimle hizmetinize sunuyoruz.

Gelişmeye ve öğrenmeye olan istek ve azmimiz ile her gün yeni bir hedefimizi gerçekleştiriyor, sektörümüzün gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek,
Sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü,,
Sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak,
Sektörde lider firma konumuna yerleşmek.

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak,
Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak, Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi yaratmak ve arttırmak,
Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.
Gelecek kuşaklara daha sağlıklı, bilinçli ve doğal bir peyzajın bırakılmasını Habitat Peyzaj olarak bir sosyal görev olarak benimsemekteyiz.

Misyonumuz

Peyzaj Faaliyetlerimiz

Peyzaj Kalite Belgerimiz