Habitat Ormancılık

Habitat Ormancılık ailesi olarak, tüm proje ve çalışmalarımızda ekolojik hayatın devamlılığını, ormanların sürdürülebilirlik ilkesini dikkate alarak dürüst, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla sizlerle buluşuyoruz. Firmamız 6831 Sayılı Orman Yasası’nın 16., 17., 18. ve 57. maddelerine göre Orman Genel Müdürlüğü’nden alınacak orman izinleri için teknik bilgi, altyapı ve TMMOB Orman Mühendisleri Odası tarafından verilen tüm yetki belgelerine sahiptir.

 

Misyonumuz

Çevre bilincine sahip olarak ormanların sürdürülebilirlik ilkesini dikkate alarak en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak.

Vizyonumuz

Ormanlarımızın ülkemize ve dünyamıza sağladığı, sosyal, ekonomik ve çevresel yararları dikkate alarak Ekolojik hayatın devamlılığını benimseyen bir anlayışa sahip olmak.
2007 yılında orman mühendisi Serkan Polat tarafından kurulmuş olan Habitat Peyzaj, Ormancılık ve Mühendislik Hizmetleri Ormancılığın tüm iş kollarında hizmet veren bir firmadır.
Firmamız 6831 Sayılı Orman Yasası’nın 16., 17., 18. ve 57. maddelerine göre Orman Genel Müdürlüğü’nden alınacak orman izinleri için teknik bilgi, altyapı ve TMMOB Orman Mühendisleri Odası tarafından verilen tüm yetki belgesine sahiptir.

Habitat Grup

Ormancılık Faaliyetleri