Alanında her biri uzman takım arkadaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürülebilir, kaliteli, estetik, çevre dostu, fonksiyonel işler ortaya çıkartıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve özgün bakış açımızla işimizi büyük bir tutku ve azimle hizmetinize sunuyoruz. Gelişmeye ve öğrenmeye olan istek ve azmimiz ile her gün yeni bir hedefimizi gerçekleştiriyor, sektörümüzün gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Habitat Ormancılık ailesi olarak, tüm proje ve çalışmalarımızda ekolojik hayatın devamlılığını, ormanların sürdürülebilirlik ilkesini dikkate alarak dürüst, kaliteli, hızlı ve  güvenilir hizmet anlayışımızla sizlerle buluşuyoruz.

Firmamız 6831 Sayılı Orman Yasası’nın 16., 17., 18. ve 57. maddelerine göre Orman Genel Müdürlüğü’nden alınacak orman izinleri için teknik bilgi, altyapı ve TMMOB Orman Mühendisleri Odası tarafından verilen tüm yetki belgelerine sahiptir.

Habitat Grup bünyesindeki en genç markamız Habitat Mesire Yerleri ile turizm sektöründe de hizmet veriyoruz. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile geniş kitlelere ulaşıyor ve mükemmel hizmeti hedefliyoruz.

2015 yılında hizmet vermeye başlayan Habitat Mesire, Yedigöller Millipark alanındaki tek konaklama tesisi. Tesis 18 Bungalov Evi ve 1 Restoranı bünyesinde barındırıyor. Bolu-Yedigöller Millipark mevkiinde bulunan tesisimiz, doğasever ruhunu henüz yitirmemiş gezginler için en ideal mekan!Şehir  yaşamının yorucu ve bunaltıcı etkisinden uzaklaşmak, doğanın içinde yenilenmek istiyorsanız, farklı güzellikte onlarca manzaranın tadını çıkartmak için Türkiye’nin en güzel orman alanlarından birisi olan Yedigöller’e mutlaka gelmelisiniz.Siz misafirlerimizi ağırlamaktan büyük zevk duyacağız.

Dünya için güzel şeyler yapmayı seviyoruz.

Habitat Grup

İletişim